mgr Marta Ziółkowska

Psycholog, psychoterapeuta

mgr Marta Ziółkowska

Magister psychologii, psychoterapeutka w nurcie systemowym (w trakcie certyfikacji). Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim, nauczyciel mianowany, wykładowca studiów podyplomowych na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS. W Promyku Słońca pracuje od 2008 roku. Zajmuje się psychoterapią dzieci i młodzieży, prowadzi konsultacje dla rodziców oraz diagnostykę w ramach Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej oraz diagnozę QEEG i potencjałów wywołanych.

Doskonali swoje umiejętności uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach z zakresu terapii systemowej, WTTS, pracy z różnorodnością kulturową. Stale poddaje swoją pracę superwizji. Stawia na ciągły rozwój i doskonalenie zawodowe. Interesuje się ludzkim mózgiem i neurofizjologią zachowań, stymulacją rozwoju dziecka, odpornością psychiczną i higieną zdrowia. Biegle mówi po angielsku.

Skorzystaj z formularza i umów wizytę

 1. Rejestracja do wybranego specjalisty lekarza lub terapeuty  jest możliwa na podstawie zgłoszenia osobistego (e-formularz), telefonicznego lub przy wsparciu osób trzecich.
 2. W celu zarezerwowania wizyty prywatnej u danego specjalisty lekarza lub terapeuty wypełnij poniższy formularz. 
 3. Skontaktujemy się z Państwem w ciągu dwóch dni roboczych elektronicznie (e-mail) lub telefonicznie proponując dostępne terminy wizyt u wybranego lekarza lub terapeuty.

  Wypełnij dane dotyczące usługi

  Podaj dane osobowe pacjenta

  Podaj adres

  Usługi/Cennik

  • Badanie + opis – 360 zł