mgr Anna Urban

Fizjoterapeutka

mgr Anna Urban

Magister fizjoterapii, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz studiów podyplomowych na kierunku Odnowa biologiczna na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. W Promyku Słońca pracuje od 2017 roku. Przyjmuje pacjentów od 0 do 18 lat, m.in. z mózgowym porażeniem dziecięcym, chorobami genetycznymi (zespół Downa, dystrofia mięśniowa), przepuklinami oponowo-rdzeniowymi, asymetrią ułożeniową, zaburzenia chodu, z zaburzeniami ośrodkowej koordynacji nerwowej, wadami postawy, wadami klatki piersiowej. Priorytetem jest dla niej wielokierunkowa rehabilitacja nastawiona na deficyty dziecka oraz współpraca z innymi specjalistami. Dużą wagę przywiązuje do kontaktu z rodzicami, ponieważ to oni wykonują znaczną część pracy z dziećmi.

Stosuje metodę Vojty, PNF, trójwymiarową manualną terapię wad stóp u dzieci metodą Zukunft-Huber, kinezjotaping. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę podczas różnych kursów i szkoleń (m.in. metoda Vojty, PNF, SI, Terapia manualna, Neurorozwojowa diagnoza i terapia dzieci z łagodnymi zaburzeniami sensorycznymi i posturalno-motorycznymi, Elektromiografia powierzchniowa). Jest współautorką publikacji Psychological gender among women involved in different forms of group physical activity. Ukończyła kurs pierwszej pomocy przedmedycznej. Interesuje się piłką nożną, literaturą i ogrodnictwem.

Skorzystaj z formularza online i umów wizytę

REJESTRACJA ONLINE

 1. Rejestracja do wybranego specjalisty lekarza lub terapeuty  jest możliwa na podstawie zgłoszenia osobistego (e-formularz), telefonicznego lub przy wsparciu osób trzecich.
 2. W celu zarezerwowania wizyty prywatnej u danego specjalisty lekarza lub terapeuty wypełnij poniższy formularz. 
 3. Skontaktujemy się z Państwem w ciągu dwóch dni roboczych  elektronicznie (e-mail) lub telefonicznie proponując dostępne terminy wizyt u wybranego lekarza lub terapeuty.

  Wypełnij dane dotyczące usługi

  Podaj dane osobowe pacjenta

  Podaj adres

  Usługi/Cennik

  • Wizyta pierwszorazowa 45 min – 170 zł
  • Wizyta kolejna 45 min – 150 zł
  • Wizyta pierwszorazowa 45 min – 140 zł              
  • Wizyta kolejna 45 min – 120 zł
  • Wizyta pierwszorazowa 30 min -120 zł
  • Wizyta kolejna 30 min – 100 zł
  • Wizyta pierwszorazowa 45 min  – 170 zł     
  • Wizyta kolejna 45 min – 150 zł