mgr Justyna Ryś

Fizjoterapeutka

mgr Justyna Ryś

Fizjoterapeutka, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu (licencjat) i Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu (magisterium), terapeutka metody NDT Bobath. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, m.in. z zakresu terapii manualnej, masażu tkanek głębokich, kinezjotapingu. Ukończyła również takie szkolenia jak Osteopatia strukturalna i chiropraktyka czy Ocena neurorozwojowa dziecka. Koncentruje się przede wszystkim na fizjoterapii związanej z zaburzeniami neurologicznymi i ruchowymi u dzieci, a codzienna praca i świadomość, że poprawia jakość życia pacjentów sprawia jej wiele satysfakcji. Interesuje się psychologią, poezją współczesną, muzyką i sportem, lubi podróżować.

Skorzystaj z formularza online i umów wizytę

REJESTRACJA ONLINE

 1. Rejestracja do wybranego specjalisty lekarza lub terapeuty  jest możliwa na podstawie zgłoszenia osobistego (e-formularz), telefonicznego lub przy wsparciu osób trzecich.
 2. W celu zarezerwowania wizyty prywatnej u danego specjalisty lekarza lub terapeuty wypełnij poniższy formularz. 
 3. Skontaktujemy się z Państwem w ciągu dwóch dni roboczych elektronicznie (e-mail) lub telefonicznie proponując dostępne terminy wizyt u wybranego lekarza lub terapeuty.

  Wypełnij dane dotyczące usługi

  Podaj dane osobowe pacjenta

  Podaj adres

  Usługi/Cennik

  • Wizyta pierwszorazowa 45 min  – 170 zł                                                                                       
  • Wizyta kolejna 45 min – 150 zł