mgr Gabriela Pietraszkiewicz

Fizjoterapeutka, terapeutka SI

mgr Gabriela Pietraszkiewicz

Magister fizjoterapii, absolwentka wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego oraz studiów podyplomowych Terapia pedagogiczna z arteterapią i przygotowaniem pedagogicznym na SWPS. Z Promykiem Słońca związana od 2012 roku, najpierw jako wolontariuszka w programie „Promyk Słońca na co dzień”, od 2016 w ramach rehabilitacji wyjazdowej, a w przychodni od 2017 roku. Przyjmuje pacjentów w każdym wieku i z każdym schorzeniem, ale najbardziej interesują ją pacjenci neurologiczni. Stosuje metody PNF, SI, NDT Bobath.

Kwalifikacje do pracy tymi metodami zdobyła uczestnicząc w rozmaitych specjalistycznych szkoleniach, ukończyła także szkolenia: Trójwymiarowa terapia manualna wad stóp u dzieci metodą Zukunft-Huber, Zaburzenia sensomotoryczne i nieprawidłowości w rozwoju, zachowaniu i interakcji w 1. i 2. roku życia wg koncepcji IntraActPlus, Monachijska Funkcjonalna Diagnostyka Rozwojowa. Posiada uprawnienia Asystenta Funkcjonalnego Osoby z Niepełnosprawnością. Biegle mówi po niemiecku. Stale podnosi swoje kwalifikacje, a prócz pracy z dziećmi pasjonuje się roślinami i ceramiką.

Skorzystaj z formularza online i umów wizytę

REJESTRACJA ONLINE

 1. Rejestracja do wybranego specjalisty lekarza lub terapeuty  jest możliwa na podstawie zgłoszenia osobistego (e-formularz), telefonicznego lub przy wsparciu osób trzecich.
 2. W celu zarezerwowania wizyty prywatnej u danego specjalisty lekarza lub terapeuty wypełnij poniższy formularz. 
 3. Skontaktujemy się z Państwem w ciągu dwóch dni roboczych elektronicznie (e-mail) lub telefonicznie proponując dostępne terminy wizyt u wybranego lekarza lub terapeuty.

  Wypełnij dane dotyczące usługi

  Podaj dane osobowe pacjenta

  Podaj adres

  Usługi/Cennik

  • Integracja Sensoryczna:

  Diagnoza – Badanie 3 x 140zł + 230 zł diagnoza na piśmie; łącznie 650 zł

  • Integracja Sensoryczna

  Terapia – Terapia 45 min – 140 zł