mgr Martynowa Irena

Terapeuta biofeedback, tyflopedagog

mgr Martynowa Irena

Prekursorka stosowania metody RSA – HRV Biofeedback w Polsce, a także autorka innowacji pedagogicznej: Lekcja Zdrowia obejmującej zastosowanie metody RSA Biofeedback w oświacie. Jest wyłącznym przedstawicielem metody RSA Biofeedback A.A. Smetankina w Polsce. Irena Martynowa jest autorką metody rehabilitacji wzroku u dzieci z porażeniem mózgowym, zanikiem nerwu wzrokowego, korowej ślepoty, retinopatii wcześniaczej. Oprócz tego jest wykwalifikowanym specjalistą z wieloletnim stażem w dziedzinie biofeedback, tyflopedagogiki, rehabilitacji.

Jest inspiratorką wprowadzenia w Polsce i pierwszą propagatorką metody mikropolaryzacji przezczaszkowej/rdzeniowej (tDCS), QEEG, RSA – HRV, EMG biofeedback oraz rehabilitacji wzroku metodą biofeedback. Od wielu lat prowadzi autorskie kursy szkoleniowe oraz warsztaty w Polsce i za granicą, tak dla specjalistów, jak i osób zainteresowanych neuroterapią. Wyniki swoich doświadczeń terapeutyczno-badawczych wielokrotnie przedstawiała na konferencjach naukowych dotyczących neuroterapii. Jest także autorką publikacji z zakresu terapii biofeedback.

Skorzystaj z formularza online i umów wizytę

REJESTRACJA ONLINE

 1. Rejestracja do wybranego specjalisty lekarza lub terapeuty  jest możliwa na podstawie zgłoszenia osobistego (e-formularz), telefonicznego lub przy wsparciu osób trzecich.
 2. W celu zarezerwowania wizyty prywatnej u danego specjalisty lekarza lub terapeuty wypełnij poniższy formularz. 
 3. Skontaktujemy się z Państwem w ciągu dwóch dni roboczych elektronicznie (e-mail) lub telefonicznie proponując dostępne terminy wizyt u wybranego lekarza lub terapeuty.

  Wypełnij dane dotyczące usługi

  Podaj dane osobowe pacjenta

  Podaj adres

  Regulamin ochrony danych sobowych

  Usługi/Cennik

  • Wizyta kwalifikacyjna z treningiem próbnym – 260 zł
  • Zabieg (cykl 10 zabiegów) – 140 zł