mgr Alina Gadalińska

Psycholog, psychoterapeuta, oligofrenopedagog

mgr Alina Gadalińska

Psycholog, psychoterapeuta, oligofrenopedagog, absolwentka Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. W Promyku Słońca od 2016 roku. Pracuje głównie z dziećmi, młodzieżą i rodzinami. Trafiają do niej pacjenci z zaburzeniami emocjonalnymi, zaburzeniami osobowości, zaburzeniami zachowania, trudnościami rozwojowymi, zaburzeniami ze spektrum autyzmu. W pracy stosuje terapię systemową, indywidualną, behawioralną, prowadzi diagnostykę, oferuje konsultacje psychologiczne i wsparcie w rozwoju. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w rozmaitych szkoleniach, np. z zakresu diagnozy i terapii tików, trichotillomanii (niepohamowanego wyrywania włosów), złych nawyków, zaburzeń wydalania i jedzenia, masturbacji dziecięcej, a także pracy terapeutycznej z dzieckiem z ADHD. Interesuje się sportem, literaturą i teatrem, lubi gotować.

Skorzystaj z formularza i umów wizytę

 1. Rejestracja do wybranego specjalisty lekarza lub terapeuty  jest możliwa na podstawie zgłoszenia osobistego (e-formularz), telefonicznego lub przy wsparciu osób trzecich.
 2. W celu zarezerwowania wizyty prywatnej u danego specjalisty lekarza lub terapeuty wypełnij poniższy formularz. 
 3. Skontaktujemy się z Państwem w ciągu dwóch dni roboczych elektronicznie (e-mail) lub telefonicznie proponując dostępne terminy wizyt u wybranego lekarza lub terapeuty.

  Wypełnij dane dotyczące usługi

  Podaj dane osobowe pacjenta

  Podaj adres

  Usługi/Cennik

  • Konsultacja psychologiczna 45 min –  200 zł
  • Psychoterapia  45 min – 180 zł