mgr Anna Andrzejewska

Neurologopeda, logopeda

mgr Anna Andrzejewska

Neurologopeda, logopeda, pedagog specjalny, absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie i Dolnośląskiej Szkoły Wyższej. Pracuje przede wszystkim z małymi z dziećmi, już od urodzenia – m.in. z zaburzeniami motoryki obszaru ustno-twarzowego, dziećmi z zaburzeniami karmienia i jedzenia, z wybiórczością pokarmową, a także z pacjentami z zaburzeniami komunikacji i artykulacji. Ukończyła kurs terapii Castillo Morales oraz bardzo wiele innych szkoleń dotyczących motoryki układu ustno-twarzowego, m.in. w zakresie elektrostymulacji, terapii nerwu błędnego, metody Padovan , MFS, integracji odruchów twarzy, kinezjotapingu, szereg szkoleń dotyczących terapii żywienia, m.in. laktacji, wybiórczości pokarmowej, akcesoriów do karmienia, zaburzeń mowy i języka, m.in., afazji, dyslalii, alalii, komunikacji alternatywnej – PECS, AAC, BLISS, autyzmu – np. ESDM, Son Rise, TUS. Autorka publikacji Neurologopedyczne studia przypadków. Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas stażu na oddziale patologii noworodka i asystując specjaliście SLT na szkoleniach Diagnostyka i terapia neurologopedyczna zaburzeń funkcji oralnych, związanych z pobieraniem pokarmów i nadawaniem mowy. Prowadziła również szkolenia dla studentów i nauczycieli.

Skorzystaj z formularza i umów wizytę

 1. Rejestracja do wybranego specjalisty lekarza lub terapeuty  jest możliwa na podstawie zgłoszenia osobistego (e-formularz), telefonicznego lub przy wsparciu osób trzecich.
 2. W celu zarezerwowania wizyty prywatnej u danego specjalisty lekarza lub terapeuty wypełnij poniższy formularz. 
 3. Skontaktujemy się z Państwem w ciągu dwóch dni roboczych elektronicznie (e-mail) lub telefonicznie proponując dostępne terminy wizyt u wybranego lekarza lub terapeuty.

  Wypełnij dane dotyczące usługi

  Podaj dane osobowe pacjenta

  Podaj adres

  Usługi/Cennik

  • Konsultacja pierwszorazowa – 45 min – 200 zł
  • Terapia – 45 min – 170 zł
  • Konsultacja pierwszorazowa 30 min- 170 zł
  • Terapia – 30 min- 150 zł
  • Konsultacja pierwszorazowa 45 min – 200 zł
  • Terapia – 45 min – 170 zł