lek. Alicja Kalcowska

Chirurg

lek. Kalcowska Alicja

Lek. Alicja Kalcowska jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. W 2019 roku uzyskała tytuł specjalisty chirurgii dziecięcej. Leczenie dzieci od zawsze było jej pasją. Doświadczenie zawodowe zdobywała, pracując jako lekarz w Klinice Chirurgii Dzieci i Młodzieży w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie oraz na Oddziale Chirurgii Dziecięcej Dolnośląskiego Szpitala Specjalistycznego im. T. Marciniaka we Wrocławiu. Obecnie jest zatrudniona na etacie starszego asystenta w Klinice Chirurgii i Urologii Dziecięcej USK we Wrocławiu.

Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje i aktualizuje wiedzę, uczestnicząc w sympozjach i szkoleniach. Bierze czynny udział w konferencjach i zjazdach pod patronatem Polskiego Towarzystwa Chirurgów Dziecięcych, którego jest członkiem. Dziedziną, która lek. Alicję Kalcowską szczególnie interesuje, jest laseroterapia. Zastosowanie technik małoinwazyjnych i wykorzystanie nowoczesnych metod zabiegowych pozwala dziś leczyć schorzenia, które kiedyś wymagały wykonywania rozległych operacji. Laseroterapia w chirurgii dziecięcej umożliwia skuteczne i trwałe leczenie wielu problemów, które dawniej mogło rozwiązać jedynie użycie skalpela.

Skorzystaj z formularza i umów wizytę

 1. Rejestracja do wybranego specjalisty lekarza lub terapeuty  jest możliwa na podstawie zgłoszenia osobistego (e-formularz), telefonicznego lub przy wsparciu osób trzecich.
 2. W celu zarezerwowania wizyty prywatnej u danego specjalisty lekarza lub terapeuty wypełnij poniższy formularz. 
 3. Skontaktujemy się z Państwem w ciągu dwóch dni roboczych  elektronicznie (e-mail) lub telefonicznie proponując dostępne terminy wizyt u wybranego lekarza lub terapeuty.

  Wypełnij dane dotyczące usługi

  Podaj dane osobowe pacjenta

  Podaj adres

  Usługi/Cennik

  • Konsultacja lekarska – 200zł
  1. Badanie histopatologiczne pobranych wycinków (1 wycinek) 50 zł

  2. Dopłata do podcięcia wędzidełka – 110 zł

  3. Podcięcie wędzidełka policzka, języka – od 290 zł

  4. Nacięcie i drenaż ropnia, czyraka, zanokcicy, zastrzału – od 540 zł

  5. Usunięcie kleszcza, ciała obcego – 60 zł

  6. Operacja usunięcia paznokcia – 720 zł

  7. Usunięcie wrastającego paznokcia – 780 zł

  8. Usunięcie ciała obcego z powłok skórnych – 360 zł

  9. Oczyszczenie rany – 120 zł

  10. Wycięcie kaszaka, tłuszczaka, brodawki skórnej – 540 zł

  11. Wycięcie znamion skórnych – 540 zł

  12. Szycie rany – 25 zł

  13. Zdjęcie szwów, zmiana opatrunków – 25 zł