lek. Rozalia Gradzikiewicz-Spyrczak

Lekarz rehabilitacji medycznej

lek. Rozalia Gradzikiewicz-Spyrczak

Lekarz specjalista w dziedzinie rehabilitacji medycznej, absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Zespole Uzdrowisk Kłodzkich, na Oddziale Rehabilitacji Pourazowej i Neurologicznej w Nowej Soli, a także na Oddziale Rehabilitacji w Trzebnicy i Polanicy Zdrój. Zajmuje się oceną rozwoju dziecka, diagnostyką i rehabilitacją wrodzonych i nabytych schorzeń ruchu i układu nerwowego. Prowadzi profilaktykę wad postawy, omawia z pacjentami i ich rodzicami potrzeby ruchowe, kieruje na specjalistyczne badania, konsultacje, hospitalizacje, dobiera odpowiednie zabiegi rehabilitacyjne, wystawia wnioski na zaopatrzenie ortopedyczne. Autorka publikacji „Radiologiczna ocena działania korekcyjnego różnych modyfikacji gorsetu typu Cheneau w leczeniu skolioz”. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnych szkoleniach z zakresu diagnostyki i terapii dzieci.

Skorzystaj z formularza i umów wizytę

 1. Rejestracja do wybranego specjalisty lekarza lub terapeuty  jest możliwa na podstawie zgłoszenia osobistego (e-formularz), telefonicznego lub przy wsparciu osób trzecich.
 2. W celu zarezerwowania wizyty prywatnej u danego specjalisty lekarza lub terapeuty wypełnij poniższy formularz. 
 3. Skontaktujemy się z Państwem w ciągu dwóch dni roboczych elektronicznie (e-mail) lub telefonicznie proponując dostępne terminy wizyt u wybranego lekarza lub terapeuty.

  Wypełnij dane dotyczące usługi

  Podaj dane osobowe pacjenta

  Podaj adres

  Usługi/Cennik

  • Konsultacja – 200 zł