dr n. med. i n. o zdr. Elżbieta Piątek-Krzywicka

Fizjoterapeutka

dr n. med. i n. o zdr. Elżbieta Piątek-Krzywicka

Fizjoterapeutka, dr nauk medycznych i nauk o zdrowiu, wykładowca akademicki, specjalistka leczenia skolioz. Jako pierwsza w Polsce uzyskała uprawnienia instruktorskie z zakresu leczenia skolioz metodą ISST Schroth. Szeroką wiedzę, przede wszystkim na temat skolioz i deformacji kręgosłupa, zdobytą na licznych szkoleniach i stażach zagranicznych, ugruntowała w toku wieloletniej praktyki. Ukończyła także szkolenia m.in. z metod FITS, SEAS, DoboMed, Trójpłaszczyznowej terapii wad stóp metodą Zukunft-Huber, terapii powięziowej, PNF, treningu strukturalnego i osteopatii strukturalnej. Autorka licznych publikacji naukowych dotyczących stabilności posturalnej pacjentów ze skoliozą. W zespole „Promyka Słońca” od 2013 roku.

Skorzystaj z formularza online i umów wizytę

REJESTRACJA ONLINE

 1. Rejestracja do wybranego specjalisty lekarza lub terapeuty  jest możliwa na podstawie zgłoszenia osobistego (e-formularz), telefonicznego lub przy wsparciu osób trzecich.
 2. W celu zarezerwowania wizyty prywatnej u danego specjalisty lekarza lub terapeuty wypełnij poniższy formularz. 
 3. Skontaktujemy się z Państwem w ciągu dwóch dni roboczych elektronicznie (e-mail) lub telefonicznie proponując dostępne terminy wizyt u wybranego lekarza lub terapeuty.

  Wypełnij dane dotyczące usługi

  Podaj dane osobowe pacjenta

  Podaj adres

  Centrum Leczenia Skolioz - cennik usług

  • Wizyta pierwszorazowa – 180 zł
  • Terapia Skolioz – 170 zł