dr n. med. Anna Sokół-Ossowicz

Nefrolog dziecięcy

dr n. med. Anna Sokół-Ossowicz

Doktor nauk medycznych, specjalistka w dziedzinie pediatrii i nefrologii. Zajmuje się diagnostyką, leczeniem ambulatoryjnym i profilaktyką chorób nerek. Pracowała m.in w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. J. Babińskiego we Wrocławiu, Żłobku Telekomunikacji we Wrocławiu, przychodniach we Wrocławiu i Jelczu-Laskowicach, Dolnośląskim Centrum Pediatrycznym im. J. Korczaka we Wrocławiu w Poradni Nefrologicznej dla Dzieci i na stanowisku Ordynatora Oddziału Nefrologicznego i Ostrych Zatruć tego Szpitala.

Od wielu lat współpracuje z Zakładem Opiekuńczo-Leczniczym dla Dzieci Niepełnosprawnych w Wierzbicach, prowadzonym przez Zgromadzenie Sióstr Św. Józefa. Autorka licznych artykułów naukowych i publikacji w czasopismach dla rodziców. Należy do Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego i Polskiego Towarzystwa Nefrologii Dziecięcej.

Skorzystaj z formularza i umów wizytę

 1. Rejestracja do wybranego specjalisty lekarza lub terapeuty  jest możliwa na podstawie zgłoszenia osobistego (e-formularz), telefonicznego lub przy wsparciu osób trzecich.
 2. W celu zarezerwowania wizyty prywatnej u danego specjalisty lekarza lub terapeuty wypełnij poniższy formularz. 
 3. Skontaktujemy się z Państwem w ciągu dwóch dni roboczych elektronicznie (e-mail) lub telefonicznie proponując dostępne terminy wizyt u wybranego lekarza lub terapeuty.

  Wypełnij dane dotyczące usługi

  Podaj dane osobowe pacjenta

  Podaj adres

  Regulamin ochrony danych sobowych

  Usługi/Cennik

  • Konsultacja – 220 zł