dr n. med. Aneta Kos-Położyńska

Ginekolog dziecięcy

dr n. med. Aneta Kos-Położyńska

Specjalistka II stopnia w dziedzinie położnictwa i ginekologii, absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu. Pracę doktorską poświęciła ocenie ekspresji produktów genów p53, p21, C-erbB w nabłonkowych nowotworach jajników. Przyjmuje zarówno dzieci i młodzież, jak i dorosłe pacjentki. Zajmuje się profilaktyką i leczeniem zaburzeń rozwojowych, zapaleń, zakażeń i infekcji narządów płciowych, wrodzonych wad narządów płciowych, zaburzeń hormonalnych i zaburzeń dojrzewania płciowego. Prowadzi doradztwo dotyczące okresu dojrzewania, cyklu miesięcznego i antykoncepcji, a także zaburzeń miesiączkowania i odżywiania (bulimia, anoreksja). Zajmuje się profilaktyką, m.in. raka szyjki macicy. Wykonuje badanie USG. Przyjmuje zarówno na NFZ, jak i komercyjnie.

Należy do Dolnośląskiej Izby Lekarskiej oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

Skorzystaj z formularza i umów wizytę

 1. Rejestracja do wybranego specjalisty lekarza lub terapeuty  jest możliwa na podstawie zgłoszenia osobistego (e-formularz), telefonicznego lub przy wsparciu osób trzecich.
 2. W celu zarezerwowania wizyty prywatnej u danego specjalisty lekarza lub terapeuty wypełnij poniższy formularz. 
 3. Skontaktujemy się z Państwem w ciągu dwóch dni roboczych elektronicznie (e-mail) lub telefonicznie proponując dostępne terminy wizyt u wybranego lekarza lub terapeuty.

  Wypełnij dane dotyczące usługi

  Podaj dane osobowe pacjenta

  Podaj adres

  Usługi/Cennik

  • Konsultacja – 180 zł
  • Konsultacja z USG – 240 zł