Fundacja
Promyk Słońca
Fundacja
Promyk Słońca
Strona główna » Broszury » Nowy model nauczania – Poradnik metodyczny

Nowy model nauczania - Poradnik metodyczny

broszura dla ciebie​
okładka książki - Nowy model nauczania - Poradnik metodyczny

Szkoła NowyModel 2XXI wieku potrzebuje nauczyciela, który będzie umiał pracować z uczniem za pomocą Internetu i urządzeń, które dla uczniów są środowiskiem naturalnym. W dobie nieograniczonego niemal dostępu do informacji nauczyciel nie może być dla ucznia przekaźnikiem wiedzy. Musi byc mistrzem, przewodnikiem, a zarazem członkiem uczącej się społeczności.

Model nauczania na odległość wymaga od nauczyciela bardzo dobrego przygotowania i pełnej koncentracji w trakcie całej lekcji. Dlatego tak ważne jest dokładne zapoznanie się nauczycieli ze środowiskiem informatycznym i funkcjonalnościami platformy edukacyjnej. Część 2 publikacji stanowi dedykowaną im instrukcję i metodyczną zilustrowaną licznymi przykładami.

Zobacz w formacie PDF

ISBN 978-83-938537-1-7
ISBN 978-83-938537-3-1

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

pełen opis pod grafiką
Pięć symboli logo, logo Kapitał ludzki - Narodowa Strategia Spójności, logo Fundacji Promyk Słońca, herb Wrocławia, logo Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny, logo Pi- Projekt Innowacyjny - Nowy model nauczania uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i nauczanych indywidualnie