Lekarz specjalista rehabilitacji medycznej, absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz Osteopathie Schule Deutschland. Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych konferencjach, kursach i szkoleniach w zakresie rehabilitacji medycznej i medycyny osteopatycznej. Szczególnie interesuje się problematyką wad postawy oraz leczeniem zachowawczym skolioz.

Przyjmuje zarówno dzieci, jak i dorosłych. Kompleksowo ocenia rozwój niemowląt, wykluczając lub potwierdzając takie schorzenia jak opóźnienie etapów rozwoju, asymetrie ułożenia i postawy, zaburzenia budowy stóp, kręcz szyi. U dorosłych pacjentów cierpiących na różnego rodzaju bóle głowy, kręgosłupa, stawów czy inne schorzenia narządu ruchu ustala odpowiednią diagnostykę i postępowanie usprawniające. Dzięki dodatkowemu wykształceniu w zakresie osteopatii w trakcie wizyt w razie konieczności może przeprowadzić odpowiednią terapię.

W Centrum Skolioz współpracuje z zespołem wykwalifikowanych specjalistów: fizjoterapeutów, ortotyków, psychologów oraz lekarzy innych specjalności, zapewniając swoim pacjentom wieloprofilowe wsparcie i holistyczną opiekę.

Należy do Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji. Oferuje możliwość uzyskania dokumentacji medycznej w języku polskim i angielskim.