Fundacja
Promyk Słońca
Fundacja
Promyk Słońca
Strona główna » Książki » Monachijska Funkcjonalna Diagnostyka Rozwojowa 3-6

Monachijska Funkcjonalna Diagnostyka Rozwojowa 3-6

książka dla ciebie
okładka książki - Monachijska Funkcjonalna Diagnostyka Rozwojowa 3-6

Podręcznik “Monachijska Funkcjonalna Diagnostyka Rozwojowa 3-6” zawiera szczegółowy opis wszystkich zadań testowych, procedurę oceny, tabele przeliczeniowe  i wiele innych elementów, niezbędnych do prawidłowego przeprowadzenia testu.

 

Testy Monachijskiej Funkcjonalnej Diagnostyki Rozwojowej to wiarygodne narzędzie diagnostyczne w profilaktyce zaburzeń rozwojowych u dzieci. Umożliwiają one identyfikację dzieci, u których występuje podejrzenie zaburzeń rozwojowych i pozwalają ogólnie określić poziom ich rozwoju i inteligencji. W atrakcyjny dla dziecka sposób, wykorzystujący jego potrzebę zabawy, eksploracji, przyjemności i radości, stosownie do ich wieku pozwalają określić mocne i słabe strony dziecka i identyfikację obszarów, w których wymaga ono pomocy lub wsparcia. 

Monachijska Funkcjonalna Diagnostyka Rozwojowa 3-6 jest kontynuacją testów dla dzieci w pierwszym roku życia i w wieku 2-3 lat. Zakres testów opracowanych na obszernej grupie dzieci uwzględnia szerokie spektrum normy rozwojowej dzieci w tym wieku oraz aktualne zmiany społeczne.  

Barbara Ernst
Monachijska Funkcjonalna Diagnostyka Rozwojowa 3-6. Podręcznik
Fundacja Promyk Slońca, Wrocław 2013
Format 175 x 235 mm, oprawa spiralna