dr n. med. Mariusz Pytlasiński

Ortopeda dziecięcy, chirurg

dr n. med. Mariusz Pytlasiński

Chirurg i ortopeda z bogatym doświadczeniem, specjalista II stopnia w dziedzinie chirurgii ogólnej, ortopedii i traumatologii, absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu, a także licznych kursów i szkoleń. W centrum jego zawodowych zainteresowań znajduje się układ ruchu i jego schorzenia. W przychodni Promyk Słońca wykonuje badania ultrasonograficzne stawów biodrowych u niemowląt i dzieci, a także USG stawów, mięśni i ścięgien. Oferuje diagnostykę, konsultacje medyczne i leczenie nieoperacyjne w zakresie dysplazji stawów biodrowych u noworodków, wrodzonych i nabytych wad kończyn, urazów i ich następstw, a także zmian zwyrodnieniowych w obrębie narządu ruchu, w tym ocenę przyczyn bólu narządu ruchu.

Skorzystaj z formularza i umów wizytę

 1. Rejestracja do wybranego specjalisty lekarza lub terapeuty  jest możliwa na podstawie zgłoszenia osobistego (e-formularz), telefonicznego lub przy wsparciu osób trzecich.
 2. W celu zarezerwowania wizyty prywatnej u danego specjalisty lekarza lub terapeuty wypełnij poniższy formularz. 
 3. Skontaktujemy się z Państwem w ciągu dwóch dni roboczych elektronicznie (e-mail) lub telefonicznie proponując dostępne terminy wizyt u wybranego lekarza lub terapeuty.

  Wypełnij dane dotyczące usługi

  Podaj dane osobowe pacjenta

  Podaj adres

  Regulamin ochrony danych sobowych

  Usługi/Cennik

  • Konsultacja – 180 zł
  • Konsultacja z USG – 220 zł