Fundacja
Promyk Słońca
Fundacja
Promyk Słońca
Strona główna » Na tropie dostępnego miasta 2

Na tropie dostępnego miasta 2

Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Z okazji Dni Otwartych Funduszy Europejskich Fundacja “Promyk Słońca” wraz z Gminą Wrocław i Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej we Wrocławiu, w ramach realizacji projektu SAMO-Dzielni, serdecznie zapraszają do udziału w akcji NA TROPIE DOSTĘPNEGO MIASTA 2

 W ramach akcji osoby z niepełnosprawnością wraz z opiekunami mogą otrzymać bezpłatne wejściówki do miejsc dostępnych, uwzględniających w swej ofercie specyficzne potrzeby osób z dysfunkcjami.

Są to: Muzeum Pana Tadeusza, Kino Nowe Horyzonty (bilet na dowolny seans filmowy), Dolnośląskie Centrum Filmowe (bilety na wydarzenie „Energia Wrocławia” – spotkanie z Maciejem Zielińskim połączone z projekcją filmu „Zapaśnik”), Kolejkowo, Stadion Wrocław (zwiedzanie z przewodnikiem), Stadion Olimpijski (zwiedzanie z przewodnikiem), Hydropolis, które z entuzjazmem włączyły się w organizację wydarzenia i przekazały darmowe bilety.

Wejściówki można wykorzystać w weekend 10-12 maja, lub w terminie organizacji poszczególnych wydarzeń, a otrzymać je można, po uprzednim telefonicznym zgłoszeniu, w Fundacji “Promyk Słońca”.

Osobom potrzebującym wsparcia Fundacja może zapewnić bezpłatne usługi asystenta.

Zgłoszenia można przesyłać do 10 maja. Wejściówki są rozdawane do momentu ich wyczerpania – decyduje kolejność zgłoszeń.

KONTAKT

Aleksandra Bojo, samodzielni@promykslonca.pl, tel. 603-503-396

regulamin _ formularz dni otwarte

formularz zgłoszeniowy

 

 

logo dni otwarte.eu